18.11.2016 6359

В Уманському НУС обрано кращого серед кращих

Студентство, безумовно, – найталановитіша частина суспільства. Але поєднати навчання, наукову діяльність, танці, співи та розваги дуже важко і вдається це далеко не кожному. Однак для того, хто прагне успіху, немає нічого неможливого. І саме це довели студенти Уманського НУС.

17 листопада, з нагоди Міжнародного Дня студента, в Уманському національному університеті садівництва обирали кращого серед кращих. Це був другий і заключний етап конкурсу, в якому взяли участь студенти, які були переможцями першого етапу, що проходив по факультетах.

В Уманському НУС обрано кращого серед кращих

На початку свята студентство університету привітали начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталя Вдовиченко та проректор з науково-педагогічної роботи, доцент, кандидат економічних наук Михайло Мальований, які побажали присутнім удачі та наснаги.

Також Наталія Вдовиченко нагородила подяками міського голови творчі колективи Уманського НУС, які активно беруть участь у загальноміських заходах.

Привітала всіх із Днем студента та нагородила подяками та грамотами найактивніших членів студентського самоврядування, а також переможця конкурсу художників, яких проходив  в університеті голова ради студентського самоврядування УНУС Вікторія Уманчик.

В Уманському НУС обрано кращого серед кращих

Грамотами ректора та цінними подарунками також були нагороджені переможці конкурсу «Краща кімната гуртожитку».

Цього разу за титул кращого студента університету змагалися:

• Антоніна Коханова – факультет агрономії;
  • Єлизавета Заленська – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин;
  • Софія Михайлова – інженерно-технологічний факультет;
  • Кіріл Козак – факультет менеджменту;
  • Олексій Щербина – факультет економіки і підприємництва;
  • Олександр Сидоренко – факультет лісового та садово-паркового господарства.

Змагання складалося з трьох етапів: візитка, мої таланти і захоплення та творчий конкурс «Я прагну змінити світ на краще».

А оцінювало здібності наших конкурсантів справедливе та незалежне журі:

• Наталя Вдовиченко – голова журі, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради;
  • Неля Петриченко – головний спеціаліст відділу культури Уманської міської ради;
  • Маргарита Парубок – голова профспілкового комітету Уманського НУС;
  • Діана Нагернюк – помічник ректора, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри туризму та готельно- ресторанної справи;
  • Михайло Мальований – проректор з науково-педагогічної роботи, доцент, кандидат економічних наук;
  • Голова лічильної комісії Ірина Слободяник – секретар ради студентського самоврядування

Всі учасники продемонстрували свої здібності та приємно здивували як журі, так і глядачів, які бурхливими оплесками зустрічали конкурсантів та активно підтримували своїх фаворитів.

Доки судді підраховували бали та визначали переможця, публіку розважали вихованці Центру культури та виховання студентів УНУС. І врешті переможцем було проголошено студентку інженерно-технологічного факультету Софію Михайлову.

В Уманському НУС обрано кращого серед кращих

Щиро вітаємо всіх учасників, адже вони вже є беззаперечними переможцями на своїх факультетах, та бажаємо їм удачі, натхнення і нових досягнень.

Рада студентського самоврядування виголошує подяку адміністрації університету та Центру культури і виховання студентів.

В Уманському НУС обрано кращого серед кращих

Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування

Error