25.09.2015 4796

В України є майбутнє, поки є такі люди

На Донбасі в зоні АТО  воюють «мобілізовані добровольці», яким перевалило за п’ятдесят. Їх називають «дідами». Більшість із них зробили цей вибір свідомо, відрізняючись від тих, хто ухилився від виконання військового обов’язку, високим рівнем патріотизму.

Такий вибір у житті зробив і випускник факультету агрономії 1985 року Уманського національного університету садівництва С.М. Гунько.

В України є майбутнє, поки є такі люди

«Михаличу» (так його називають побратими) 57 років, він має мирну професію агронома, а забрали його в армію прямо з поля, коли сіяв буряки.

Пригадує 1980 рік, навчання в Уманському сільськогосподарському інституті, студентську дружбу, що переросла у міцну чоловічу.

Пишаємось, що Уманський національний університет садівництва має таких випускників, а це означає, що український народ має багатий генофонд та міцне коріння.

За матеріалами ТСН ("1+1")