03.03.2021 5373

Урочиста вчена рада факультету менеджменту з нагоди 45-річчя економічного факультету в Уманському НУС

Вчена рада факультету менеджменту зібрала сьогодні трудовий і студентський колективи, аби з дотриманням усіх норм адаптивного карантину в рамках святкування 45-річного ювілею економічного факультету, відмітити та згадати колег, які здійснили і нині продовжують працювати над розвитком наукової бази й актуальності рідного факультету.

Модератором заходу-зібрання стала декан факультету менеджменту, кандидат економічних наук, доцент Наталія Вернюк. Присутні мали змогу прослухати цікаві факти про історичні віхи розвитку економічного факультету та його реорганізацію у 1999 році. Тож нині на факультеті менеджменту працюють високо кваліфіковані та надзвичайно цікаві особистості,  які завжди стоять на варті позитивної динаміки кількісних і якісних характеристик у сфері навчальної, методичної, наукової та виховної діяльності.

Родзинкою зустрічі стало не лише насичене розмаїття інформації про особливості кафедр на факультеті менеджменту, а й вручення деканом кращим представникам колективу факультету подяк за сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, впровадження інноваційних технологій навчання і виховання студентської молоді та з нагоди 45-річчя з дня заснування факультету.

Колектив Уманського НУС приєднується до привітань колег і студентів та зичить всім міцного здоров’я і натхненної трудової діяльності на благо навчального закладу й на успіх і приріст економічного потенціалу рідної країни!

Пресцентр Уманського НУС