07.09.2019 6212

Уманський національний садівництва університет

Ім’я твоє звучить почесно й гордо

І кожний твій окремий факультет –

То є життя звитяжного акорду.

Такими словами було розпочато урочисту академію на честь175-ї  річниці з дня заснування Уманського НУС.

Гості та колектив університету під вокальну композицію «В сім’ї єдиній» народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» щирими оплесками вітали ректора Уманського національного університету садівництва.

Урочиста академія, присвячена 175-й річниці з дня заснування Уманського НУС

Олена Олександрівна щиро та тепло привітала всіх присутніх: «Нині, на зорі 175-ї річниці функціонування нашого закладу вищої освіти, ми впевнені у своєму майбутньому, адже кожне сьогодення колись училища, інституту, академії, а нині Уманського національного університету садівництва – це праця всіх, хто поєднав свою долю з нашим навчальним закладом. Адже як колись, так і зараз тут працюють люди, яким небайдуже завтра університету.

Урочиста академія, присвячена 175-й річниці з дня заснування Уманського НУС

Нам 175 – та ми досі молоді: прогресивними ідеями в науці, гнучкими сучасними підходами до освітнього процесу, активним впровадженням інновацій у практичній діяльності. Ми вміло поєднуємо усталені традиції з новітніми тенденціями розвитку, зберігаючи та примножуючи їх з року в рік. І я щиро вірю, що ми й надалі будемо прямувати шляхом народження та зрощення нових ідей і висококваліфікованих фахівців, примноження слави нашого навчального закладу та розвитку заради майбутнього».

Привітали колектив університету і почесні гості: керівник експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Алла Рибалко; міський голова міста Умані Олександр Цебрій, заступник голови Уманської райдержадміністрації Наталія Сиротюк; заступник голови Уманської районної ради Петро Бабкін, начальник районного управління агропромислового розвитку Валентина Мовчанюк; голова районної профспілки АПК Варвара Гаркава, які також нагородили подяками та почесними грамотами кращих членів колективу навчального закладу.

Урочиста академія, присвячена 175-й річниці з дня заснування Уманського НУС

Навчання в університеті – це шлях становлення особистості, і хоча він може бути тернистим, та все ж є історією нашого навчального закладу. Велика плеяда наставників та студентів за минулі роки здобули багато значущих перемог на різних форумах в Україні та за кордоном.

Урочиста академія, присвячена 175-й річниці з дня заснування Уманського НУС

Щиросердними словами та яскравими подарунками вітали ректора та колектив ювіляра представники закладів вищої освіти Черкащини: від Черкаського державного технологічного університету – ректор Олег Григор, проректор з гуманітарно-виховних питань Валентин Лазуренко та проректор Микола Куницький; від Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Сергій Корновенко та директор ННІ економіки і права Василь Андрусяк; а також представники колективів Уманського медичного коледжу й Уманського обласного музичного училища ім. П.Д. Демуцького.

Особливо приємно звучали привітання університетському загалу від випускника 1980 р., директора Державного підприємства «Агентство з реструктуризації заборгованості підприємств агропромислового комплексу» Юрія Маловічка, який презентував подарунок рідній кафедрі генетики, селекції та біотехнології.

Проте свято є справжнім, коли на ньому є місце привітанням і творчості, справжньому мистецтву – здатному зцілювати душі, додаючи наснаги та енергії. Тож гостей вітали чуттєвими та динамічними хореографічними і вокальними номерами справжні майстри своєї справи – творчі колективи Центру культури і виховання студентів.

Урочиста академія, присвячена 175-й річниці з дня заснування Уманського НУС

Хай процвітає й надалі наша дружна університетська родина, адже лише коли ми всі разом – ми справжня міць і підтримка для держави. Зі святом, наш мудрий наставник Уманський національний університет садівництва!

Прес-центр Уманського НУС

Рубрика: Викладачу