16.05.2022 1113

Університет КІМЕП (м. Алмати, Казахстан) пропонує безкоштовне навчання громадянам України

Міністерство освіти і науки інформує про те, що Університет КІМЕП (м. Алмати, Казахстан) пропонує безкоштовне навчання громадянам України, які були вимушені покинути Батьківщину у зв’язку з повномасштабною агресією росії проти України.

Гранти, запропоновані університетом КІМЕП, покривають такі витрати:

• 100% витрати на навчання;
  • безкоштовне проживання у гуртожитку КІМЕП (враховуючи депозит);
  • бібліотечні внески та депозити; • зворотні у розмірі встановленого бюджету;
  • стипендія у розмірі 185 дол. США (12 місяців);
  • віза;
  • нострифікація.

Довідково: Університет КІМЕП – приватно-державний заклад вищої освіти, який здійснює освітню діяльність відповідно до кредитної системи навчання. Заняття проводяться англійською мовою. Президент університету КІМЕП – громадянин Південної Кореї Чан Ян Бенг (PhD).

Детальна інформація про гранти для громадян України – за посиланням: https://bit.ly/3vJ5xBk