05.04.2017 4636

Уманський НУС зустрічає Об’єднану раду студентського самоврядування

Уманський національний університет садівництва знову зібрав у своїх стінах провідну молодь аграрних ВНЗ України. Другий раз поспіль засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування відбувається в Уманському НУС, це не і дивно, адже головою Об’єднаної ради є студентка нашого університету – Вікторія Уманчик. Цього разу ще одним приводом для зустрічі стала й Аграрна Ліга КВН України.

4 квітня в конференц-залі університету ініціативне студентство зібралося обговорити нагальні питання. На порядку денному обговорювалися зміни до Положення про роботу ОРСС, проведення Тижня здоров’я в аграрних ВНЗ, підключення до Ради студентське самоврядування навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, порядок роботи на XIX Зльоті іменних стипендіатів та відмінників навчання, організація та проведення фотоконкурсу, а також питання формату проведення агрополітичних дебатів, перший етап яких наразі проходить на рівні університетів.

Уманський НУС зустрічає Об’єднану раду студентського самоврядування

Ми раді вітати таких гостей у своїй альма-матер і сподіваємося, що їхня робота буде розширювати кордони своєї діяльності.

Ірина Слободяник, заступник голови ради студентського самоврядування університету

Error