20.04.2019 5444

Уманський НУС зустрічає гостей

Традиційно щовесни Уманський національний університет садівництва відкриває свої двері для абітурієнтів. День відкритих дверей у нашому навчальному закладі – один з найважливіших заходів, адже саме в такому дружньому й інформаційно всеохоплюючому форматі майбутнім студентам надається можливість остаточно визначитися з закладом вищої освіти та спеціальністю для навчання. Для тих же, хто ще не визначився з вибором – це хороша можливість ближче познайомитися з вітчизняним аграрним Кембриджем, відчувши атмосферу справжнього студентського життя.

Велика кількість бажаючих ознайомитися з навчальною діяльністю, уточнити факультети та напрями, а також умови вступу, завітала нині до Уманського НУС. Загалом на гостини до нашого навчального закладу завітали не лише випускники шкіл міста Умань та Уманського району, а й інших районів Черкаської області, а також Вінницької, Кіровоградської, Одеської областей.

Гостей радо зустрічали студенти та професорсько-викладацький склад навчального закладу. Оглядові екскурсії і цікаві розповіді про факультети, на яких здійснюється навчання в університеті – агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, інженерно-технологічний, лісового і садово-паркового господарства,економіки і підприємництва та менеджменту, – а також про спеціальності, їх особливості та цікавинки кожної професії – про все це гості мали змогу почути у стислому та зрозумілому форматі.

Уманський НУС зустрічає гостей

Додаткову інформацію щодо умов вступу, строки вступної кампанії, які документи необхідно подати абітурієнтам для зарахування до університету можна дізнатися за телефонами приймальної комісії: (04744) 3-07-32;  (067) 477-80-85; (066) 455-02-29; (093) 634-07-16.

Велика вдячність студентам та викладачам, які плідно попрацювали на самопрезентації університету, а ви, шановні абітурієнти не впустіть щасливої нагоди стати частиною успішної аграрної родини!

Прес-центр Уманського НУС