30.09.2019 5033

Уманський НУС відвідав Борис Колесніков

Уманський національний університет садівництва відвідав Борис Колесніков, український політик, державний діяч та знаний бізнесмен. Борис Вікторович підтримує дружні стосунки з нашим університетом, адже справедливо вважає, що майбутнє країни – за молоддю. І те, в яких умовах навчаються теперішні студенти, має бути не байдуже всій країні. Саме тому відомий меценат прийшов на допомогу студентам нашого університету і допоміг реалізувати мрію – посприяв в облаштуванні спортивного міні майданчика зі штучним покриттям, який водночас став подарунком до 175-річчя університету.

Ректор університету Олена Непочатенко познайомила гостя зі спортивним студентським активом.

Борис Колесніков нині привіз студентам-спортсменам футбольну форму та м’ячі, які з гордістю вручив спортсменам і побажав «…стати успішнішими в досягненнях, ніж  ФК «Динамо».

Уманський НУС відвідав Борис Колесніков

Чимало студентської молоді завітало на зустріч із Борисом Вікторовичем, яка проходила у читальній залі Наукової бібліотеки Уманського НУС. Присутні мали змогу задати питання власнику іменного фонду, діяльність якого націлена на допомогу молодим людям, фокусуючись на реалізації доброчинних освітянських проектів і конкурсів для студентів. Ціль фонду – підтримка талановитої, активної молоді, розвиток інтелектуального потенціалу суспільства та відродження цікавості до інженерної справи.

Уманський НУС відвідав Борис Колесніков

А студенти, в свою чергу, не пропустили нагоду поспілкуватися з людиною, поради якої є неймовірно цінними та вагомими для кожного. «У мене немає сумніву, що ви всі реалізуєтесь, у вас все для цього є. Гарно навчайтесь, а гарну практику ми вам допоможемо організувати. Будемо зустрічатися, бажаю вам успіхів!» – зазначив гість.

На знак поваги та вдячності ректор університету Олена Непочатенко подарувала Борису Вікторовичу пам’ятну книгу «Уманському університету садівництва 175 років» та ювілейну монету.

Прес-центр Уманського НУС