29.06.2015 5928

Уманський НУС свято береже свої традиції

Зустрічатися зі старими друзями завжди приємно, а особливо тоді, коли їх об’єднують спільні спогади про яскраві студентські роки, проведені разом в Уманському національному університеті садівництва, який впродовж багатьох років скликає своїх випускників на зустріч.

27 червня до найстарішого, але завжди молодого університету, з усіх куточків України з’їхалися трудівники-аграрії, які своїми здобутками та досягненнями не тільки роблять вагомий внесок у розвиток держави, а й примножують славу навчального закладу.

Випускники 13-ти ювілейних років з’їхалися до університету, який дав їм путівку в життя, поділившись своїми знаннями, навчив сіяти зерна добра та справедливості на нелегкій ниві життя.

Уманський НУС свято береже свої традиції

Традиційно під старими липами, які бачили не одне покоління випускників, на центральній площі студмістечка були розташовані реєстраційні столи, виставка з науковими надбаннями, звучала розважальна музика, транслювався репортаж про здобутки навчального закладу за останні роки.

Уманський НУС свято береже свої традиції

І скрізь – схвильовані радісні обличчя різного віку людей, яких об’єднала альма-матер у своїх стінах, стала для них надійним причалом, до якого хочеться повертатись знову і знову.

Уманський НУС свято береже свої традиції

Щиро привітав випускників минулих років перший проректор університету Іван Мостов’як, наголосивши на тому, що університет пишається своїми випускниками, які своєю щоденною працею розбудовують Україну, своїми перемогами і досягненнями зміцнюють авторитет рідного навчального закладу. Найкращу освіту та виховання вони здобули саме в Уманському національному університеті садівництва, одному з провідних аграрних закладів, визнаних у державі і світі.

Іван Мостов’як побажав випускникам життєвої енергії й оптимізму, миру, достатку, благополуччя та нових досягнень на славу рідного університету та України.

Поділився спогадами про навчання доцент кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Віктор Сигида та від імені випускників 1960 року на згадку вручив музею університету портрет нобелівського лауреата, найвидатнішого агронома світу Нордмана Бурлау.

Святкові вітання прозвучали і від директора Волинської філії інституту експертизи сортів рослин, випускника 1980 року Володимира Харчука, який привітав усіх присутніх зі святом, що єднає юність із мудрістю прожитих літ, подякував за отримані знання, які вплинули на подальше життя та кар’єрне зростання, та зачитав поетичне вітання рідному університету.

Уманський НУС свято береже свої традиції

Учасники творчих колективів Центру культури та виховання студентів подарували присутнім художні номери.

Цього світлого, теплого і лагідного червневого дня більш ніж 1,5 тисячі випускників знову відвідали рідну альма-матер, пройшлися університетськими коридорами, посиділи в рідних аудиторіях, зустрілися зі своїми наставниками, викладачами та однокурсниками. І хоча «зорепадом невпинно летять роки», та у рідному закладі все оживає знову: студентські роки незабутньої юності, перше кохання, надії та мрії, що пробуджувались та розквітали навесні.

Уманський НУС свято береже свої традиції

Прощалися всі з надією зустрітися знову, тому що лише у рідних стінах чекає на випускників шалена ріка спогадів і відбувається зустріч із молодечим оптимізмом, завзяттям і світлою вірою у краще.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів