06.02.2019 5179

Уманський НУС – серед лідерів вітчизняної аграрної освіти

Уманський національний університет садівництва ось уже 175 років є флагманом вітчизняної освіти. І черговим доказом зазначеного став рейтинг Webometrics–2019, оприлюднений днями. Відповідно до нього, Уманський НУС увійшов до п’ятірки вітчизняних лідерів аграрної освіти.

Щорічно низка авторитетних агентств і організацій проводять узагальнення діяльності закладів вищої освіти за різними критеріями та показниками, аби визначити кращих з них. Одним з таких вагомих рейтингів є Webometrics, який з 2004 р. складає Лабораторія кібернетики Національної дослідницької ради Іспанії. Лабораторія оцінює понад 20 тисяч закладів вищої освіти, застосовуючи власну методологію визначення кращих відповідно до ступеня представлення їхньої діяльності в Інтернет-просторі.

Даний результат є наслідком злагодженої і кропіткої праці всього колективу університету.

Прес-центр Уманського НУС

за матеріалами superagronom.com