29.09.2014 5919

Навчальний візит до Лейди

У рамках Темпус-проекту «Qantus” відбулася зустріч проректора з наукової та інноваційної діяльності доктора сільськогосподарських наук, професора Віктора Карпенка з співвиконавцями програми від України та Європейського Союзу у м. Лейда (Каталонія, Іспанія) на базі Університету Лейди, заснованого більше 700 років тому. Нині університет є найбільш крупним та знаним навчально-науковим центром не тільки в Іспанії, а й за її межами. Детальне знайомство з університетом відбувалося на базі факультету (школи) агропродовольства, лісового господарства та інженерії (ETSEA). Він був створений у 1972 році, має свій окремий університетський кампус, найбільший в Іспанії та Європі. ETSEA пропонує найвищу якість викладання, адаптовану до європейського простору вищої освіти. На факультеті навчається 1500 студентів. Лабораторії та аудиторії пристосовані до нових технологій, виконання найсучасніших досліджень.

У рамках візиту відбулися зустрічі з провідними вченими університету, знайомство з матеріально-технічною базою, науковою бібліотекою, науковими лабораторіями. Під час зустрічей з науковцям було презентовано Уманський НУС, його наукові здобутки та перспективи їх використання європейськими партнерами, також було обговорено низку питань щодо організації навчального процесу в університеті, особливостей викладання дисциплін у рамках Болонського процесу й ін. Зустріч стала корисним інструментом у розкритті потенційних можливостей обох навчальних закладів, Уманського НУС та Університету Лейда, на шляху до реалізації спільних проектів, у тому числі анонсованих до виконання проектом «Qantus”.

У залі засіданьУніверситету Лейди – презентаційні знайомства

Проректор з наукової та інноваційної діяльності доктор с.-г. наук, професор Віктор Карпенко.