04.02.2020 5767

Уманський національний університет садівництва на варті безпеки

Державна пожежно-рятувальна частина управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області нині провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі та проведення рятувальних робіт у гуртожитку Уманського національного університету садівництва.

Пожежні рятувальники, в рамках навчальної операції, під керівництвом начальника 14 Державної пожежно-рятувальної частини в м. Умань Петра Маковійчука мали на меті не лише удосконалення професійних навичок і тренування особового складу пожежно-рятувальних підрозділів, а й ознайомлення з характеристиками об’єктів, у даному разі – гуртожиток № 1 університету, щоб ще до приїзду до місця виклику знати, як проводити рятувальні операції та роботи з пожежогасіння. Окрім цього, в процесі навчально-рятувальної операції, перевірялася взаємодія рятувальників і студентів, комендантів гуртожитків та всіх відповідальних за пожежну безпеку в навчальному закладі у разі виникнення реальних надзвичайних ситуацій.

Уманський національний університет садівництва на варті безпеки

Нехтування правилами пожежної безпеки нерідко стає причиною трагедій, адже пожежа знищує все на своєму шляху. Будьте обачними і уважними: інколи прості правила можуть зберегти життя вам і вашим близьким. Фахівці Служби порятунку роблять усе можливе, аби не допустити нещасних випадків.

Прес-центр Уманського НУС