15.05.2019 5011

Україна – Польща: цікаві аспекти інтелектуально-духовної співпраці

Уманський національний університет садівництва підтримує активний інтеграційний курс у європейську площину цінностей, при цьому популяризуючи нашу автентичну українську культуру та спадщину.

Саме з даною метою науковці Уманського НУС взяли участь у Міжнародній конференції «Dziedzictwo Kulturove Pogranicza», що проходить у місті Гожув Велькопольський (Польща).

Україна – Польща: цікаві аспекти інтелектуально-духовної співпраці

Під час конференції науковці університету – доктор економічних наук, професор, ректор Уманського НУС Олена Непочатенко, доктор економічних наук, професор, декан факультету економіки і підприємництва Юлія Нестерчук, доктор філософських наук, професор Павло Ямчук і кандидат економічних наук, доцент Віталій Рибчак представили свої доповіді.

Особливу увагу наукового загалу привернула доповідь ректора Уманського НУС Олени Непочатенко, яка у своєму дослідженні підняла цікаву тематику духовно-інтелектуальної співпраці України й Польщі, простеживши її на прикладі міста Умань.

Наші науковці продемонстрували під час конференції високий рівень наукових досліджень, який зі всією відповідальністю відзначили польські колеги.

Прес-центр Уманського НУС