09.05.2024 694

«Україна — це Європа»: 9 травня в Уманському НУС відбулись заходи до Дня Європи в Україні

Флешмоб до Дня Європи відбувся 9 травня в Уманському національному університеті садівництва. Флешмоб «Україна — це Європа», який готують фахівці Центру культури і виховання студентів та активні здобувачі освіти Уманського НУС відбувається в університеті вже другий рік поспіль. Вдячність за допомогу у війні проти агресора Воїнам Світла, захисникам України та низці країн Європейського союзу висловили активісти Ради студентського самоврядування та студентський актив університету.

У час, коли Україна спрямовує боротьбу на визволення українського народу з-під іноземного панування, українці мають змогу подякувати країнам Європи за щиросердя і допомогу у скруті. Дякуємо за віру у мудрість людства і за прагнення донести в кожен куточок земної кулі, твердження про те, що найвища цінність у світі — людське життя, про що і прописано у основних законотворчих засадах ЄС.

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн відкрито заявила, що Україна належить до Європейського Союзу і для цього знадобиться час… Тож  хай День народження ЄС стане для кожного українця початком особистих реформ та змін на краще. Сміливо починаймо: вивчати іноземні мови, поринати у здоровий спорт, займатися хореографією, вокальним мистецтвом, закохуватися у професію і людей, саджати сад мрії, започаткувати власну справу, отримувати водійські права… Шановні земляки, ви мов із титану і вольфраму, непохитно крокуєте 10-й рік поспіль до української перемоги, вашій стресостійкості заздрить всесвітня спільнота, тож хай віра у щастя України стане реальністю, бо кожен нині бореться за політичне і територіальне виживання країни, спрямовуючи сили на припинення війни.

Дякуємо організаторам та учасникам заходу «Україна — це Європа», з такою молоддю, Україна неодмінно стане сильною, успішною європейською країною!

З Днем Європи!