23.01.2021 5066

UI GreenMetric-2020: у світовому рейтингу екологічності кампусів Уманський НУС посів 2 місце в Україні

Університет Індонезії оприлюднив рейтинг університетів світу за 2020 рік, у яких впроваджуються «зелені» рішення та інновації. Уманський НУС посів 297 місце серед 912 університетів, що стали учасниками рейтингу та зайняв другу позицію серед 17 університетів України.

UI GreenMetric World University Rankings – перший і єдиний у світі рейтинг університетів, що оцінює прихильність закладів вищої освіти до розвитку нешкідливої для навколишнього середовища інфраструктури. Відповідно до методології GreenMetric університети класифікуються на основі оцінки таких показників: облаштування та інфраструктура (15%), енергетика та зміна клімату (21%), поводження з відходами (18%), поводження з водою (10%), транспорт (18%), освіта і наука (18%). Кожний з цих показників має свій коефіцієнт внеску у загальний рейтинг.

Більш детально можна ознайомитися з результатами за посиланням: https://cutt.ly/pjLYr5a

Детальний опис