14.11.2018 5762

Участь волейболістів Уманського НУС у молодіжних іграх міста Умань

Кафедра фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Уманського національного університету садівництва завжди знаходиться на варті ціннісного ставлення молоді до власного здоров’я та покращення фізичного розвитку з урахуванням вимог майбутньої професійної діяльності. Така мета також характеризує проведення молодіжних спортивних ігор міста Умані, організатором яких став Уманський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на чолі з директором Анною Федотовою.

Залучаючи молодь до занять спортом і підвищення оздоровчої рухової активності, легко можна виявити перспективних спортсменів і команди для участі в обласних і Всеукраїнських спортивних заходах. Тому багато команд і спортсменів Уманського НУС є лідерами та переможцями численних змагань, які чимало кубків, медалей і нагород привезли до рідної Альма-матер.

І нині настав час завершення спортивних молодіжних ігор 2017–2018 р. і початок нового – 2018–2019р., який неодмінно принесе безліч нових перемог для студентів університету садівництва. Як доказ вищезазначеного, грамоту від Уманського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та подяку за створення належних умов для забезпечення фізичного виховання і масового спорту у навчальному закладі Уманському НУС вручила начальник відділу спорту Уманського виконавчого комітету Ольга Ремез.

Участь волейболістів Уманського НУС у молодіжних іграх міста Умань

Ну і, звичайно, кубок за участь спортсменів УНУС в Молодіжних іграх міста Умані у 2017–2018 навчальному році було вручено перед початком гри з волейболу, де збірні команди хлопців і дівчат Уманського НУС та Уманського педагогічного університету ім. Павла Тичини з нетерпінням чекали на змагання. Команди зіграли завзято, тож і для глядача, і для самих спортсменів гра видалася цікавою й активною, не зважаючи на те, що волейбол є неконтактним, комбінаційним видом спорту, де кожен гравець має свою спеціалізацію на майданчику. Найважливішими якостями гравців у волейболі є стрибучість (для можливості високо піднятися над сіткою), реакція, координація та фізична сила для ефективності ударів. І всі ці якості успішно демонстрували в спортивній залі Уманського НУС спортсмени-студенти нашого університету.

Участь волейболістів Уманського НУС у молодіжних іграх міста Умань

Переможців визначить наступна гра, а зараз – друзі, залучайтеся до спорту! Активно відпочиваючи – зростайте!

Прес-центр Уманського НУС