20.01.2023 1550

У січні для викладачів технічних спеціальностей відбудеться курс-інтенсив

23-27 січня 2023 року відбудеться курс «TEACHERS’ SMART UP: WINTER PRODUCTIVITY» для викладачів технічних спеціальностей коледжів та університетів.

Серед тем курсу: менторинг, комерціалізація власної ідеї, практичні кейси проєктного навчання, створення e-learning курсу, ефективне вивчення англійської мови, сторітелінг тощо. Цього разу курс на курсі розкажуть про команду Learning and Development та особливості організації навчального процесу в ІТ компанії. Ми поділимося як нашими успіхами, так і викликами.

Курс передбачає онлайн-навчання та практичну самостійну роботу, яка закріпить здобуті знання і навички та допоможе їх з легкістю впровадити у навчальний процес.

Організатор заходу – освітня платформа, створена міжнародною ІТ-консалтинговою компанією Sigma Software для обміну знаннями та розвитку ІТ спільноти по всьому світу Sigma Software University у партнерстві з Асоціацією «ІТ Ukraine» та Kharkiv IT Cluster.

Докладніше про курс та форму для реєстрації можна дізнатися за посиланням.

Нагадаємо, актуальні лекції провідних науковців для українських студентів, аспірантів та викладачів.

Cайт Міністерства освіти і науки України

Рубрика: Викладачу