17.04.2019 4883

Творіть добро – і щастя вас не омине

Студенти та викладачі факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва долучилися до Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця», який проводить збір коштів для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні.

Творіть добро – і щастя вас не омине

Протягом трьох тижнів така акція проходить у всіх областях України і всі небайдужі можуть долучитися до неї. Як знак доброї волі і відкритого до турбот ближнього серця, волонтери наліплюють логотип фонду – червоне серце – кожному, хто взяв участь в акції.

Творіть добро – і щастя вас не омине

Варто зазначити, що Фонд «Серце до серця» є стабільною платформою для єднання небайдужих українців, які прагнуть поліпшити країну власними силами.

Дана ж акція проводиться з 1 по 30 квітня під гаслом «Дитяче серденько, живи!». Тож запрошуємо всіх небайдужих долучитися до цієї програми .

«Серце до серця» – це організація, що збирає всіх добрих і щирих людей , які хочуть допомогти дітям здолати серцеві  захворювання. А допомога  – це більше, ніж просто слова.

Адже коли ви робите добро іншим, ви, в першу чергу, робите його собі.