22.12.2018 5752

Твори добро – добром повернеться!

День Святого Миколая – день чудес і приємних подарунків. Цього свята з нетерпінням чекають не лише дітки, а й дорослі. А ще у цей день заведено робити добрі справи та сюрпризи своїм рідним, друзям, близьким, і, звичайно ж, не забувати про людей, яким потрібна наша увага та турбота.

Студенти факультету економіки і підприємництва були завжди небайдужими до людей, яким необхідне наше тепло та допомога. Тож напередодні новорічних свят колектив студентів і викладачів завітав до комунального закладу «Бабанська спеціалізована школа інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради», аби подарувати діткам незабутні емоції і враження від перегляду феєричного виступу талановитих студентів факультету із передноворічною програмою «Андріївські вечорниці».

Твори добро – добром повернеться!

Не забуває молодь і про людей похилого віку, яким не менше потрібна опіка й увага молодшого покоління. Тож наступним пунктом, куди студентство понесло новорічний настрій та позитивні емоції, став Уманський будинок ветеранів. По закінченню зустрічі юнаки та дівчата роздали всім невеличкі подарунки та привітали із святом Миколая та новорічними святами.

Твори добро – добром повернеться!

Встигли подарувати радість від несподіванки та солоденького подарунку від Діда Мороза і Снігуроньки й діткам, батьки яких були або зараз перебувають у зоні бойових дій.

Твори добро – добром повернеться!

Не можливо передати словами ті емоції, які переживали як студенти, які відвідали кожне з цих місць, так і людей, до яких вони завітали. Адже ні з чим не можна зрівняти радість дітей від несподіваного візиту казкових героїв, не можна нічим замінити щирі слова вдячності та сльози на очах людей, які пройшли довгий і складний життєвий шлях, а нині потребують підвищеної уваги та піклування. А ще не можливо підробити щирі посмішки студентів, які отримували насолоду від своїх добрих вчинків і гордості від того, що ми разом робимо таку важливу, благородну та потрібну у наш час справу.

Тож вітаємо всіх з наступаючими святами! Хай Святий Миколай оберігає кожного з нас, наші домівки та сім’ї. І пам’ятайте, що є люди, які потребують вашого тепла та добрих слів.

Студентський актив висловлює щиру вдячність за підтримку в організації та проведенні всіх заходів деканату факультету економіки і підприємництва

Ірина Слободяник, голова ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва