07.09.2019 5337

Трудовий колектив Уманського національного університету садівництва до 175-річчя заснування закладу нагороджено грамотою Верховної ради України за заслуги перед українським народом!

Шановна університетська спільното!

2019 рік є особливим для нас, адже Уманський національний університет садівництва відзначає 175 річницю з дня заснування!

Цей тривалий шлях у стінах навчального закладу наполегливо та натхненно творилася автентична та багата історія: проводилися ключові наукові дослідження, формувалися автентичні правила провадження освітньої діяльності, виводилася формула відповідального виховання справжніх патріотів своєї Батьківщини. Й у всі часи колектив навчального закладу прагнув досконалості, самовіддано трудився та вперто крокував до намічених цілей.

І нині, у цей ювілейний рік, настав час підведення підсумків. Надзвичайно приємно, що наші досягнення здобули визнання на державному рівні: за заслуги перед українським народом колектив Уманського національного університету садівництва нагороджено Грамотою Верховної Ради України.

Вітаю колектив з цією високою нагородою! Впевнена, що ми і надалі будемо впевнено крокувати шляхом прогресивного розвитку. Вірю, що попереду у нас ще багато нових досягнень. Зичу всім процвітання та розвитку, щастя та добра, любові та достатку. Творчої наснаги всім на благо освіти, науки та майбутнього незалежної України!

Ректор Олена Непочатенко