15.01.2019 5194

Традиційне вітання на добро

Традиційно під час зимових свят до Уманського національного університету садівництва завітали наймолодші представники українства – вихованці дошкільного навчального закладу «Ясла-садок комбінованого типу № 3».

Маленькі щедрівники наповнили атмосферу казковим новорічним настроєм, подарували радість та звеселили серця присутніх захоплюючими та жартівливими новорічними привітаннями, гарними щедрівками. На вдячність за вітання малечу пригостили солодкими подарунками.

Впевнені, що задоволені дітлахи закарбують приємні моменти свого дитинства, пов’язані з університетом, і, можливо, повернуться до нас в статусі студентів, щоб так само натхненно, з щасливими посмішками та дитячим завзяттям опановувати наукові досягнення аграрної науки.

Традиційне вітання на добро

Зичимо вам щастя та гарної долі, адже нині час, коли всі найкращі побажання здійснюються! Плекаймо в собі дитину, яка мріє і вірить у чудеса, і все здійсниться! Зі святами!

Прес-центр Уманського НУС