26.10.2018 5395

Традиційна зустріч ректора із радою студентського самоврядування

Вже багато років в Уманському національному університеті садівництва існує рада студентського самоврядування, яка об’єднує активну, перспективну і свідому молодь. У насиченому житті студради – концерти, події, конкурси, змагання та зустрічі. І одним із найважливіших моментів для студентства є вже традиційна зустріч із ректором університету.

Цьогоріч така зустріч відбулася 25 жовтня. Її розпочала ректор університету Олена Непочатенко, привітавши оновлений склад студентського активу та запросивши всіх до співпраці і плідного діалогу.

Традиційна зустріч ректора із радою студентського самоврядування

Голова ради студентського самоврядування Анастасія Резнік коротко відзвітувала про виконану роботу, озвучивши список заходів, які було організовано, та поділилася планами студради на майбутнє.

Далі, під час активного та конструктивного діалогу, було обговорено низку важливих питань, що стосуються дозвілля, побуту та наукової діяльності студентів, на які ректор дала обґрунтовані відповіді.

Такі зустрічі є надзвичайно важливими для всіх, а співпраця керівництва університету і ради студентського самоврядування завжди дає позитивні результати.

Рада студентського самоврядування університету