24.08.2017 5187

Тобі, Україно!

24 серпня – День народження нашої держави, день, у який 26 років тому збулася мрія сотень поколінь українців – стражденний народ здобув незалежність і право вільно жити на власній землі.

День Незалежності України для кожного з нас не просто чергове державне свято. Ця дата – символічний доказ здійснення мрій, знак того, що величні та праведні прагнення завжди втілюються в життя, незважаючи на перешкоди та перепони. І щороку ми пишаємося нашими новими здобутками та досягненнями.

Саме під таким символічним посиланням святкувала День Незалежності громада Уманського району, у якому взяв участь і колектив Уманського національного університету садівництва.

Тобі, Україно!

У селі Паланка кращі аграрні підприємства представили широкому загалу свої надбання за останній рік, з-поміж яких результати праці науковців Уманського НУС вражали присутніх якістю та широким асортиментом продукції, а яскравих барв колоритному святу додавали самодіяльні творчі колективи та талановита молодь.

Експозиція УНУС викликала зацікавлення голови Уманської районної ради Черкаської області – Оксани Супрунець та голови Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця. І даний інтерес є цілком зрозумілим: милували око сповнені духмяних літніх променів фрукти й овочі, вражали солодким смаком ягоди, бурштином і рубінами переливалися в склянках авторські вина, тягнулися до сонця тендітні рослинки у пробірках, сонячним ореолом вабили снопи зернових…

Тобі, Україно!

Безліч питань задали науковцям і пересічні громадяни, і високопосадовці. Адже кожен господар прагне, аби його праця увінчалася гарними врожаями, а порада науковців у цьому стремлінні – безцінна.

Цьогорічне свято врожаю у День Незалежності України – це черговий доказ того, що українці не зігнулися під натиском агресора. Вони і надалі працюють над собою, спільно, пліч-о-пліч вибудовують свою державу, плекають її незалежність, мріють про розквіт і благополуччя, пишаються досягненнями та присвячують кожен свій результат рідній країні.

Прес-центр Уманського НУС