01.10.2019 4812

Тиждень туризму в Уманському НУС

В Уманському національному університеті садівництва відгримів традиційний яскравий, насичений, неперевершений Тиждень туризму.

Протягом п’яти днів студенти спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа», а разом з ними й увесь університетський загал, насолоджувалися низкою захоплюючих заходів, які розкривали всі грані туризму, як стилю життя сучасної людини.

Розпочалося святкування зі святкової раптівки «Tourism Forever», якою студенти вранці динамічно зустрічали колег і викладачів, та історичною реконструкцією «Епоха середньовіччя», коли у ході справжніх лицарських боїв кожен отримав відчуття повного занурення у давній час. А професійного тону задала ділова гра «Я люблю туризм».

Тиждень туризму в Уманському НУС

Наступний ранок теж почався натхненно, з руханки «Ранок починається не з кави», а потім бажаючі поринули в історичний екскурс «Таємнича Софіївка».

Тиждень туризму в Уманському НУС

Третій день завзяті студенти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи присвятили галявнику «Відчайдушні туристи», під час якого відбулося традиційне загальне шикування, спортивні змагання «Весела естафета», урочиста присяга туриста, конкурс страви на вогні «Пекельна кухня» та конкурс пісні. На завершення всі команди та найактивніші учасники були нагороджені дипломами та грамотами.

І жиру трикрапку у святкуванні, з натяком на повтор у наступному році, поставили інтерактивні змагання «Кращий туризмознавець» і захоплюючий квест «Легенди Уманського НУС».

От такі вони, студенти та викладачі Уманського НУС – натхненні, завзяті, відкриті до пізнання нового та незвіданого.

За матеріалами Прес-центру Уманського НУС

Error