10.03.2021 4653

Тиждень факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин: запалюємо Масляну

Друга семиденка березня в Уманському національному університеті садівництва проходить під яскравим патронатом факультету, який володарює увагою університетського загалу в реалі та в соцмережах у рамках марафону Тижня факультетів.

І розпочалися активності факультету з неймовірно яскравої, радісної і смачної феєрії – свята Масляної, яку заповзятливі студенти та викладачі зорганізували на площі Університетській. Будь-хто з мешканців студентського містечка та його гостей міг долучитися до дійства та з задоволенням скуштувати вареників, млинців, канапок й інших традиційних для даного свята смаколиків, а ще – зігрітися гарячими напоями та щирими побажаннями щастя й добра від вихованців і викладачів креативного факультету. Окрім того, зважаючи на прохолоду, гості могли підтанцьовувати під запальний музичний супровід, дбайливо організований Центром культури та виховання студентів Уманського НУС.

Проводи зими студенти університету влаштовують щороку, адже святкування Масляної ведеться в українців ще з часів прийняття християнства. Сита їжа, ласощі та головна страва – млинці, є завершальним етапом зимового частування перед великим постом. Традиції шануються і передаються нащадкам всім дружнім колективом Уманського національного університету садівництва.

Щасливі та натхненні, яскраві та креативні студенти та викладачі університету, бажаємо вам вдалих Тижнів факультетів і прийміть вдячність від колег та одногрупників за щиру та смачну іскру, яку ви внесли в трудові навчальні будні. Хай свято продовжується, а всім організаторам та учасникам – міцного здоров’я!

Пресцентр Уманського НУС