24.08.2021 5371

«Ти у мене єдина»: святкуємо 30 років Незалежності України

День Незалежності – особливе свято для кожного українця. У цей день кожен з нас відчуває себе частинкою великої родини. Цьогоріч ми відзначаємо 30-ту річницю проголошення незалежності України! Програма святкування в місті Умань була насиченою та різноманітною. Це й урочиста хода у вишиванках «З Україною в серці», святковий мітинг солідарності, конкурси, майстер-класи, нагородження, виставки, концерти, ярмарки, атракціони, фестивалі солодощів і вуличної їжі тощо. Традиційно в цьому прекрасному святі взяли участь науково-педагогічні працівники, студенти та співробітники Уманського національного університету садівництва.

Разом з представниками органів місцевого самоврядування, містянами та гостями міста вони пройшли урочистою ходою у вишиванках «З Україною в серці», взяли участь у святковому мітингу солідарності, покладанні квітів до пам’ятних знаків тим, хто боровся за незалежність нашої країни, представили університет на виставці у Центральному сквері та інших заходах.

«Ти у мене єдина»: святкуємо 30 років Незалежності України

Також студенти і співробітники університету долучилися до національного збору коштів на неонатальне обладнання у дитячі лікарні України, організованого Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця».

«Ти у мене єдина»: святкуємо 30 років Незалежності України

Заходи, які відбулися в День Прапора і День Незалежності стали приємністю для мешканців і гостей міста. Дякуємо організаторам і ведучим, всім учасникам і артистам, присутнім за незабутній та урочистий День – ювілей процвітаючої, юної та перспективної держави.

Уманський НУС завжди радий підтримати міські ініціативи, спрямовані на єднання та формування патріотичної свідомості у громадян.

З Днем Незалежності, Україно!