03.06.2022 3719

Технологічно-управлінські актуальності воєнного часу: вебінари від науковців Уманського НУС тривають

Серія вебінарів від науковців Уманського національного університету садівництва триває. Цього разу слухацька аудиторія зосередила увагу на актуальностях, що стосувалися сфери харчових технологій та управління ринком праці.

Так, про адаптування напрямів наукових досліджень у галузі харчових технологій до умов воєнного часу розповів учасникам вебінару кандидат технічних наук, доцент кафедри харчових технологій Володимир НОВІКОВ.

Специфічні особливості управління ринком праці в сучасних умовах розкрила доктор економічних наук, доцент кафедри менеджменту Марина ВУЙЧЕНКО.

Модератором зустрічі виступив доктор сільськогосподарських наук, професор Сергій ПОЛТОРЕЦЬКИЙ.

Слухацька аудиторія з цікавістю сприйняла запропоновану тематику, а тому зорганізувалася тематична дискусія, де кожен отримав як відповіді на запитання, що виникли, так і передумови для подальших роздумів.

Пресцентр Уманського НУС