20.11.2012 6560

Свято хліборобської родини

Без хліба немає життя. Адже це найперша, найкраща і найситніша їжа. Саме з працьовитих рук сільськогосподарського працівника з’являється запашна хлібина.

14 листопада в Уманському національному університеті садівництва відбулись урочисті заходи, присвячені Дню працівників сільського господарства.

З Днем працівників сільського господарства щиро привітала присутніх та вручила Почесні грамоти кращим працівникам університету виконуюча обов’язки ректора університету, доктор економічних наук, професор Олена Олександрівна Непочатенко, яка напередодні свята особливі слова вдячності висловила ветеранам університету за вірність та невичерпну любов до своєї справи. У святковий день Олена Олександрівна від усього серця побажала усій «університетській родині» невичерпної енергії, ділової удачі, гарної погоди, щедрих врожаїв, а сім’ям співробітників – здоров'я, щастя, миру і процвітання.

З Днем працівників сільського господарства щиро привітала присутніх в.о. ректора університету Олена Олександрівна Непочатенко

Наказ про нагородження  співробітників та студентів університету за багаторічну і сумлінну працю в ім’я розвитку університету, за належну підготовку і представлення експонатів, виставок і конкурсів,  організацію праці під час збирання яблук з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства зачитала голова профспілкового комітету університету, доцент кафедри садово-паркового господарства Маргарита Іванівна Парубок.

Наказ про нагородження  співробітників та студентів університету зачитала голова профспілкового комітету Маргарита Іванівна Парубок
Наказ про нагородження співробітників та студентів університету зачитала голова профспілкового комітету Маргарита Іванівна Парубок

На святі були присутні також почесні гості: голова Уманської районної ради Сергій Якович Кулібаба та перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Олег Михайлович Кожем’як, які також привітали дружній колектив університету зі святом та вручили найкращим співробітникам заслужені нагороди.

Голова Уманської районної ради Сергій Якович Кулібаба вручив найкращим співробітникам заслужені нагороди

Перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Олег Михайлович Кожем’як привітав колектив університету зі святом

Від імені великого колективу Уманського національного університету садівництва дівчата в національних костюмах вручили ректору університету та гостям свята щедрі, запашні короваї з урожаю 2012 року.

Дівчата в національних костюмах вручили ректору університету та гостям свята щедрі, запашні короваї

Впродовж вечора в залі панував святковий настрій, адже концерт, який підготували учасники творчих колективів Центру культури і виховання, не залишив нікого з присутніх байдужим.

Святковий концерт

Червоною ниткою урочистостей стало возвеличення людей праці, дбайливих господарів, усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ.

На прощання ведучі урочистого заходу Віталій Кравченко та Анастасія Гуменна побажали винуватцям свята рясних сходів та щедрих ужинків, сімейного затишку, благополуччя та доброго здоров’я на благо розквіту рідної України.

Хай крилатими стануть пророчі слова:

Шануймо ж хліб насущний наш, людино,

І в нинішній, і у прийдешній день.

Хай з колоска не випаде й зернини

Нехай зі столу й крихта не впаде.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання