11.03.2013 6474

Свято весни, кохання, краси

Березень – чудова, ніжна пора пролісків і підсніжників, першого  сонячного тепла і вічного відродження природи. Саме першого місяця весни відзначається Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, свято кохання, свято її величності Жінки. Зала міського Будинку культури заповнювалась глядачами, серед яких – чарівні дівчата, милі бабусі, кохані дружини та турботливі мами.

Привітав зі святом 8 Березня  всіх присутніх перший заступник міського голови Володимир Віблий та відзначив серед жінок міста найкращих трудівниць у різних сферах громадського життя.

Від імені міського голови та всіх чоловіків міста, як прояв великої поваги, любові та вдячності, юнаки вручили перші весняні квіти  дівчатам та жінкам.

Свято весни, кохання, краси

Відкрила святковий концерт дівчина-весна, яка стала лейтмотивом пробудження природи, адже все живе пробуджується навесні: весняне проміння торкається першого проліска, перший пагінчик пробивається з-під снігу і тягнеться до сонця. Довгий шлейф весни, прикрашений квітами, несли маленькі весняночки.

Свято весни, кохання, краси

А потім – чудові концертні номери від творчих колективів Центру культури і виховання Уманського національного університету садівництва, які возвеличували жінку-матір, жінку-сестру, жінку-наречену, жінку-дружину, жінку-трудівницю, жінку-берегиню.

Яскравими та барвистими кольорами наповнилась атмосфера вечора від виступів учасників народного самодіяльного ансамблю танцю «Нивка» (художній керівник Наталія Шаповаленко); у нестримному вихорі вальсу кружляли учасники народного самодіяльного ансамблю сучасного танцю «Лювіна» (художній керівник Надія Михалевська); запальні композиції дарували глядачам пустотливі кошенята та грайливі курчата дитячої хореографічної студії «Перлинка» (художній керівник Наталія Шаповаленко); прекрасні українські пісні, які торкалися душ слухачів,  виконували учасники чоловічого вокального ансамблю «Краяни» (художній керівник Олександр Бердніков) та народний самодіяльний ансамбль «Криниченька» (художній керівник Наталія Браславська); прозвучав романс «Я ехала домой» у виконанні  Альони Фоміної та пісня «Мамины глаза» у виконанні Даші Приходько.  Іван Смірнов (художній керівник народного естрадно-інструментального ансамблю «Диксиленд») подарував усім присутнім жінкам у залі пісню «Варто чи ні», яка ще раз нагадує чоловікам про неповторність кожної жінки.

Свято весни, кохання, краси

Неперевершені ведучі святкового концерту Євген Панчук та Аліна Стадник розвеселили глядачів цікавими спостереженнями та висновками про жіноче життя.

Святкову програму завершив виступ народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» (художній керівник Світлана Берднікова) з вокально-хореографічною композицією «Єднаймося, люба родино».

Свято весни, кохання, краси

Із радісним та святковим настроєм покидали глядачі залу, і кожна жінка понесла додому не тільки весняні квіти, але й впевненість у тому, що вона – єдина, незрівнянна і неповторна берегиня роду людського.

Весь колектив Уманського національного університету садівництва вітає всіх жінок зі святом весни, зичить Божого благословення, віри, надії, здоров’я та добробуту. Хай радість, як весняне сонечко, осяває кожен Ваш крок, а життя щедро дарує Вам щастя!

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання