10.12.2012 6191

Свято факультету лісового і садово-паркового господарства

День факультету – особливе свято для студентів, аспірантів, викладачів та співробітників університету. Цього року факультет лісового і садового паркового господарства п’ятого грудня святкував свою першу річницю. Це наймолодший та один із перспективних факультетів Уманського національного університету садівництва.

У святкуванні взяли участь як студенти, так і працівники кафедр лісового господарства, садово-паркового господарства та фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін. Великий внесок у організацію Дня факультету зробили декан Заморський О.О. та його заступники Козаченко І.В., Свистун О.В та Величко Ю.А.

Свято розпочалося з презентації–виставки, підготовленої кафедрами факультету. Не залишилися поза увагою майстерно виконані творчі роботи студентів та викладачів. У кожній роботі відчувалося авторське трактування висвітлених образів. Дивлячись на ці чудові витвори дійсно хочеться вигукнути: «Факультет лісового та садово-паркового господарства має талант»!

Свято факультету лісового і садово-паркового господарства

Цього дня на кафедрі лісового господарства відбувся науковий семінар «Перші Анненковські читання», присвячений 194-й річниці з Дня народження видатного ботаніка, фізіолога, діяча сільського і лісового господарства, члена кореспондента Російської академії  науки М.І.Аннєнкова та до дня факультету лісового і садово-паркового господарства. У роботі семінару прийняли активну участь науковці та студенти кафедр лісового господарства та садово-паркового господарства Уманського національного університету, а також запрошені гості із Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України та Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини.

У день святкування студентам випала нагода проявити свої фізичні здібності. У спортивній залі університету проходили змагання «Веселі старти» серед команд студентів факультету. Організували змагання викладачі кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін та завідувач кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Чорнобаб І.Ф.

Свято факультету лісового і садово-паркового господарства

Завершенням свята став справжній фестиваль музики, танців, веселощів та сміху. Урочистий концерт дав можливість студентам проявити свою талановитість, творчість, неординарність та згуртованість. Нікого не залишили байдужими вокальні виступи таких студентів як: Альони Фоміної, Євгена та Генадія Медзяновських, Сергія Огородника, Дарії Рак, Катерини Чернеги, Олександр Христенко.

Свято факультету лісового і садово-паркового господарства

Не залишилися поза увагою танцювальні номери студентів які вони підготували(«Тільки у нас на Україні», «Їхав козак за Дунай», «Розкажи циганко», «Заборонене кохання», «Очі», «Веселе студентство», «Протистояння»).

Бурхливими оплесками зал відреагував на виступ команди КВН факультету лісового та садово-паркового господарства «ЛГ продукт» і гумористичні номери: «Бабушки», «Армянський алфавіт», «Радість викладача», «Танець всім танцям! БАТЛ», «Проводи сина в армію», «Бабушка Серано».

Свято факультету лісового і садово-паркового господарства

Несподівано чарівним був танець «Вчителька» за участю замісника декана факультету лісового та садово-паркового господарства Козаченко І.В. та студента VI курсу Валерія Гриценка. Талановиті на факультеті не лише студенти, а й викладачі.

Свято факультету лісового і садово-паркового господарства

Учасники святкового концерту залишилися задоволеними, оскільки зал був переповнений студентами, викладачами, гостями. Батьки студентів, котрі приїхали на свято, були вражені, що їхні діти в університеті не лише гарно навчаються, а й танцюють, співають.

Незамінним атрибутом свята став незвичайний та дивовижний феєрверк, що приголомшив присутніх своєю несподіваністю та яскравістю.