22.11.2013 5868

Святкування Дня студента: як це було

Міжнародний день студента – це день, коли студенти всього світу відзначають своє головне свято. Разом із усіма навчальними закладами світу святкували і студенти Уманського національного університету садівництва!

Підтримавши ініціативу міського відділу у справах сім’ї та молоді, студенти університету взяли участь у роботі виставки художніх та фоторобіт «Мистецтво та здоров’я – неподільні», яка відкрилася 11 листопада у ДІАЗ «Стара Умань». Відзначені талановиті студенти Уманського НУС та нагороджені цінними подарунками: Ірина Шлапак, Олег Самородський, Олена Фоменко, Анастасія Періг, Анна Гедзюк, Анастасія Крейтор, Альона Крохмаль, Аліна Махаринська.

Виставка студентських робіт

12 листопада представники ради студентського самоврядування університету стали волонтерами, взявши участь у вуличній акції «Студентство – за здоровий спосіб життя».

Вулична акція «Студентство – за здоровий спосіб життя»

А колектив «Крейзі-гайз» Уманського НУС, учасники флешмобу «Студенти на площі», запалили неабияким драйвом присутніх на центральній площі міста та подарували море незабутніх вражень.

Флешмоб

18 листопада студентською радою університету було проведено день студентського самоврядування – день, коли студенти приміряли ролі управлінців та ролі викладачів.

«Музичні» перерви створили святкову та веселу атмосферу на території та у корпусах університету.

А на лекціях студентів чекав приємний сюрприз: викладачами стали студенти-старшокурсники! Не дивлячись на святковий настрій студентів, дублери провели заняття з максимальною серйозністю та у відповідності з навчальними планами і відмітили досить високу відвідуваність лекцій студентами.

Начитка лекцій

В адмінкорпусі відбулося засідання ректорату дублерів за участю першого проректора Івана Мостов’яка. Під час засідання студентські декани обговорили ряд цікавих питань, а також детально дізналися від першого проректора про великий осяг роботи та відповідальні рішення, які приймаються в управлінні діяльністю університету. Іван Іванович поділився зі студентами теплими спогадами про свої студентські роки та відповів на безліч запитань.

Цікавою родзинкою святкового дня стало проведення кулінарного конкурсу «Сніданок студента», у якому взяли участь представники усіх факультетів. Переможницею цього конкурсу стала студентка 43-т групи інженерно-технологічного факультету Людмила Драч, почесне 2 місце отримала студентка 42-сп групи факультету лісового і садово-паркового господарства Катерина Чернега.

Сніданок студента

Тим часом у корпусі №1 бажаючі могли помилуватися виставкою творчих робіт студентів факультету агрономії, підготовленою студентською радою факультету.

У рамках проведення дня студентського самоврядування відбулася інтелектуальна гра «ЩО? ДЕ? КОЛИ?», яка зібрала у стінах Наукової бібліотеки найрозумніших, найерудованіших, найдотепніших представників факультетів університету. У числі запрошених був відомий уманський ведучий Алєкс Бойко, який провів гру креативно та весело. За підсумками роботи журі  визначено переможців: 1 місце виборола команда інженерно-технологічного факультету, 2 місце – команда факультету плодоовочівництва, екології  та захисту рослин.

Що? Де? Коли?

Не менш цікавим був студентський квест «Пізнай своє місто». Старт квесту розпочався о 14.00 від приміщення кафедри економіки. Метою квесту стало залучення радою студентського самоврядування студентів-першокурсників до активного студентського життя, ознайомлення з історичними  та пам’ятними місцями Умані.

Студентський квест «Пізнай своє місто»

Команди отримали чудовий настрій, провели позанавчальний час із користю. Першою фінішувала команда лісового і садово-паркового господарства, та з невеликим відривом фінішували учасники факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

Факультет садово-паркового господарства (І місце)
Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин (ІІ місце)

Протягом дня готував фотогалерею подій фотокореспондент Андрій Дядченко, студент 11-е групи факультету економіки і підприємництва.

У конференц-залі університету відбулося нагородження переможців конкурсів та активних учасників заходів. Голова ради студентського самоврядування Юрій Мельник урочисто вручив почесні грамоти та солодкі призи, подякував за активну позицію та підтримку.

Студентський сніданок - Драч Людмила (І місце)
Студентський сніданок - Чернега Катерина (ІІ місце)

Що? Де? Коли? - інженерно-технологічний факультет (І місце)
Що? Де? Коли? - факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин (ІІ місце)

Бурхливий та креативний день студентського самоврядування дійшов завершення і залишив позитивні емоції, показав згуртованість студентських лідерів, об’єднав молодь усього університету в єдину команду – представників студентства Уманського національного університету садівництва.

Прес-служба ради студентського самоврядування

Уманського НУС