12.11.2019 5489

Святкові урочистості в Уманському НУС

Напередодні Дня працівників сільського господарства та Дня студента в Уманському національному університеті садівництва відзначили кращих викладачів і вихованців.

Святкові урочистості в Уманському НУС

«Університет тісно співпрацює, має тісні зв’язки з виробниками сільськогосподарської продукції як в Україні, так і за кордоном, але навчальний заклад також є потужним джерелом кадрового потенціалу для таких підприємств. Саме тому святкування Дня працівників сільського господарства ми й надалі будемо відмічати», – зауважила ректор університету Олена Непочатенко у своєму вітальному слові до учасників урочистого зібрання.

Святкові урочистості в Уманському НУС

Але все ж найголовнішим є те, що університет являє собою дружну родину студентів і науково-педагогічних працівників, яку об’єднує спільна мета, ідеї, прагнення. Навіть тепер, коли трудова діяльність на полях вважається завершеною, наші викладачі та студенти, творчо підійшовши до святкування створили справжню казкову атмосферу в холі, прикрасивши його художніми композиціями, дарами осені, шедевральними полотнами (сучасна біогеографія культурних рослин) та тематичною фотозоною.

І як будь-яку роботу трудовий колектив та студенти звикли робити гуртом, так і отримувати відзнаки зібралися нині також разом. Окремих працівників науково-педагогічного колективу нагородили подяками Міністерства освіти і науки України, а співробітників навчально-виробничого відділу грамотами Уманського НУС. Звісно, університет без студентства не існував би. Тож, користуючись нагодою наближення Дня студента, ректор із задоволенням вручила відзнаки і найактивнішим студентам.

Святкові урочистості в Уманському НУС

Замилували виступами та розважили присутніх творчі колективи вихованців Центру культури та виховання студентів. Юнаки та дівчата талановито читали гуморески та співали пісень, а задоволена публіка щедро віншувала молодих артистів оплесками.

Висловлюємо всім організаторам та учасникам заходу велику вдячність.

З наступаючими святами вас, дорогі аграрії та студенти!

Прес-центр Уманського НУС

Рубрика: Студенту