09.07.2019 4709

Студенти Уманського НУС – учасники проекту «Умань-квест»

Студенти факультету агрономії Уманського національного університету садівництва взяли участь у проекті «Умань-квест», організованому спільно з відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради та Молодіжною радою Умані.

У квесті взяли участь сім команд. Команду «Вищий сорт» від факультету агрономії представляли Анна Дяченко, Олександр Свинарський, Ігорь Кіяніченко, Марія Грановська та Влад Прокопченко.

Студенти Уманського НУС – учасники проекту «Умань-квест»

Гра стартувала від павільйону Флори національного дендрологічного парку «Софіївка». У ході Квесту активні та кмітливі студенти демонстрували на лише швидкість та вправність, а й знання з історії Умані, містичних шифрів і таємних знаків.

Учасники Квесту «доторкнулися» до історії рідного міста й ще раз переконалися, що знання історії рідного краю духовно збагачують.

Усі команди були відзначені грамотами та солодкими подарунками.

Студенти Уманського НУС – учасники проекту «Умань-квест»

Анна Дяченко, член ради студентського самоврядування факультету агрономі

Error