03.03.2021 5072

«Студенти Сингенти» навчаються в Уманському НУС

Одним з пріоритетів Уманського національного університету садівництва є сприяння працевлаштуванню студентів. Стратегічним партнером навчального закладу у даному питанні є ТОВ Syngenta.

Саме з метою ознайомлення студентів Уманського НУС з перевагами працевлаштування у ТОВ Syngenta завітав до університету Юрій Струмінський, керівник підрозділу регіонального відділу продажів насіння компанії. Адже можливість для зустрічі керівника зі студентами, які мають бажання пов’язати своє майбутнє саме з рослинництвом, неодноразово увінчувалася успішним працевлаштуванням наших випускників.

«Студенти Сингенти» навчаються в Уманському НУС

Модератором зустрічі роботодавців зі студентами стала доцент кафедри рослинництва Леся Вишневська. «Програма «Студенти Сингенти» має на меті тестування та навчання майбутніх фахівців. Тож молодь, яка проходить за результатами тестувань, може навчатися на демополях, вивчаючи продукцію всіх передових сільськогосподарських фірм. Найкращих студентів ТОВ Syngenta працевлаштовує в лавах співробітників компанії», – висвітлила мету зустрічі Леся Василівна. – «Також, нині, через онлайн-конференцію, буде відбуватися зустріч з іншими фахівцями та співробітниками ТОВ Syngenta, що дасть нагоду краще опанувати актуальність тематики заходу і спрацювати в руслі актуалізації пропозицій комплексних рішень для українських аграріїв і партнерств, якому віддають перевагу українські та міжнародні компанії. А це надзвичайно актуальна пропозиція для студентства».

«Студенти Сингенти» навчаються в Уманському НУС

Висловлюємо вдячність організаторам, викладачам і всім зацікавленим за актуалізацію питань працевлаштування студентів Уманського НУС.

Пресцентр Уманського НУС