04.09.2014 4797

Студенти-маркетологи розпочали наукову діяльність

3 вересня 2014 року на кафедрі маркетингу Уманського НУС відбулося перше засідання наукового студентського гуртка. Були присутні студенти 3–5 курсів спеціальності «Маркетинг» та викладачі кафедри.

Завідувач кафедри, д.е.н. професор Руслан Мудрак привітав студентів з початком нового навчального року, побажав успіхів, натхнення, здоров’я та наснаги.

Студенти-маркетологи розпочали наукову діяльність

Керівник наукового гуртка кандидат економічних наук, доцент Тетяна Бортник окреслила основні напрями роботи наукового гуртка на І семестр 2014–2015 навчального року.

Учасникам засідання було запропоновано взяти участь у проведенні маркетингового дослідження, спрямованого на з’ясування громадської думки жителів м. Умань щодо сучасного стану та напрямів розвитку соціальної інфраструктури міста.

Діана Соковніна, к.е.н., доцент кафедри маркетингу