11.03.2021 4975

Студентство Уманського НУС – учасники загальноміських Шевченківських читань

Я так її, я так люблю мою Україну убогу,

що проклену святого Бога, за неї душу погублю!

Т.Г. Шевченко

Тарас Григорович Шевченко... Великий Кобзар... Пророк української долі... Нам у спадок перейшло чимало його творчих доробок: поетичні рядки, творчі полотна, ескізи, поеми, геніальні твори. І кожного разу, неначе вперше, ми відкриваємо для себе неймовірний світ шевченківського слова.

Залучившись геніальністю й актуальністю шевченківської тематики, відповідно до міської програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Умані та з метою підтримки творчих ініціатив молоді міста студенти та викладачі Уманського національного університету садівництва були запрошені до Центрального скверу міста на Шевченківські читання.

Студентство Уманського НУС – учасники загальноміських Шевченківських читань

Даний захід є традиційним і щорічно довгоочікуваним для послідовників і прихильників ідей Великого Кобзаря. І молодь університету садівництва має всі риси для того, щоб бути поміченими не лише на міському рівні. Нині студенти проявили себе, як активна та цілеспрямована спільнота свідомих продовжувачів шевченківських ідеалів. А емоційні декламування залишили по собі не лише цікаві світлини, а й яскраві відгуки у серцях присутніх слухачів.

Пресцентр Уманського НУС