13.08.2018 6063

Стратегія розвитку позашкільної освіти

09 серпня у Міністерстві освіти і науки України відбулася презентація документа «Стратегія розвитку позашкільної освіти», підготовленого в умовах реалізації нового Закону України «Про освіту» з урахуванням основних положень Концепції позашкільної освіти, розробленої в рамках надання гранту Президента України згідно з розпорядженням від 29 травня 2017 року.

Документ підготовлений Міжнародною асоціацією позашкільної освіти із залученням представників органів законодавчої і виконавчої влади, працівників органів управлінь освітою, закладів освіти, вчених, громадськості України й інших держав та представляє стратегію розвитку позашкільної освіти та її концептуальні основи. Документ, що є підсумком ситуаційного аналізу та представляє стратегію розвитку позашкільної освіти України за стратегічними векторами, було передано міністру освіти і науки України Лілії Гриневич.

Учасниками заходу були представники Міністерства освіти і науки України, Директорату інклюзивної та позашкільної освіти, Міжнародної асоціації позашкільної освіти, об’єднаних територіальних громад, відомств, органів управлінь освітою, працівники закладів позашкільної та вищої освіти.

Стратегія розвитку позашкільної освіти

На заході з доповіддю «Фінансування позашкільної освіти» виступила доцент кафедри української та іноземних мов Уманського національного університету садівництва Світлана Каричковська, яка зосередила увагу присутніх на особливостях фінансування позашкільної освіти в Україні: структурі видатків зведеного та регіональних бюджетів на освіту, культуру та мистецтво, фізичну культуру і спорт.

Стратегія розвитку позашкільної освіти

У перспективі увагу буде зосереджено на концептуальних основах та Дорожній карті стратегічного розвитку позашкільної освіти України на 2019-2023 рр.