03.12.2012 6072

Сторінки історії газети «Уманська зоря»

29 листопада 2012 року в Науковій бібліотеці Уманського національного університету садівництва відбулась зустріч з редактором газети ''Уманська зоря''  Козицькою Валентиною Андріївною.

Сторінки історії газети «Уманська зоря»

Від цікавої розповіді про історію створення газети, читальна зала, заповнена студентами та співробітниками, затихла. Так  реагували присутні на виступ Валентини Андріївни про те, що газета — це літопис життя, кропітка робота журналіста, який несе відповідальність за викладений матеріал.

Сторінки історії газети «Уманська зоря»

Звернула увагу на те, щоб стати журналістом, потрібно володіти мистецтвом слова. І не лише в тому, щоб вміти  коротко висловити свою думку, викласти ті чи інші факти, а й  свято розуміти - слово може лікувати, а може  вбити.

Підкреслила, що випускники нашого вузу, нині Уманського національного університету садівництва, працювали в редакції газети  '' Уманська зоря'',  ''Черкаський край'', хоча за фахом і не були журналістами.

Сторінки історії газети «Уманська зоря»

Наголосила, що надзвичайно цікаво отримувати інформацію саме з друкованого матеріалу ( книг, газет, журналів). Спілкування з книгою формує людину, тому що читаючи її, ніхто не заважає самому думати, аналізувати, сприймати.

На завершення зустрічі Козицька В.А. звернулася до присутніх берегти надбання інформації та примножувати її в бібліотеці: «Адже, саме в бібліотеках   величезні запаси мудрості людської. Черпайте її, і знання ці обов'язково  будуть працювати на Вас. Цінуйте свій час, і  час людей, які живуть і працюють поруч».

Сторінки історії газети «Уманська зоря»

Директор Наукової бібліотеки Нижник С.В. подякувала за змістовну розповідь, яка стане в нагоді нашим студентам.  Була проведена цікава екскурсія по відділам бібліотеки, чим приємно здивувала нашу гостю. Валентина Андріївна була в захваті від побаченого, оцінила працю колективу бібліотеки, адже добре знає нюанси та труднощі цієї роботи.

Сторінки історії газети «Уманська зоря»

Завідувач музею університету Л.О. Цимбровська підкреслила вагомий внесок в життя міста Умані та нашого вузу такої громадсько-політичної газети, як «Уманська зоря».

Т.О. Скирда,

бібліотекар І категорії