16.07.2019 1104

Стажування викладачів Уманського НУС в Університеті «Проф. Д-р Асен Златаров» - м. Бургас (Болгарія)

Співпраця викладачів Уманського національного університету садівництва з вітчизняними й іноземними закладами вищої освіти є важливою частиною освітнього процесу.

Підтвердженням даного факту стало проходження тримісячного стажування завідувачем кафедри обліку і оподаткування доктором економічних наук Людмилою Мельник та завідувачем кафедри менеджменту доктором економічних наук Інною Новак за тематикою «ECONOMICS» в Університеті «Проф. Д-р Асен Златаров» - м. Бургас (Болгарія). Програма стажування включала шість модулів:

1. Investment Portfolio Management
  2. Strategic International Management
  3. International Operational Management
  4. International Human Resources Management
  5. Business Logistics and Supply Chain Management
  6. International Finance

За підсумками стажування учасникам були вручені іменні сертифікати.

Висловлюємо подяку ректору Уманського НУС Олені Непочатенко та організаторам стажування: завідувачу кафедри фінансів НУБіП України  Надії Давиденко, ректору Університету «Проф. Д-р Асен Златаров» Магдалені Мітковій за можливість плідного обміну досвідом науково-педагогічної діяльності із колегами, що представляють різні заклади вищої освіти України та Європейського Союзу.

Інна Новак, завідувач кафедри менеджменту

Error