24.09.2013 5203

Стартував 6 сезон Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту

Уманський національний університет садівництва є лідером у підготовці управлінців (менеджерів) для аграрної сфери, професорсько-викладацький склад університету під час навчального процесу враховує всі наукові розробки та інновації, які задовольняють вимоги сучасних роботодавців до кваліфікованих фахівців.

23 вересня на базі Уманського НУС було проведено 6 сезон Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту.

За 5 років свого існування чемпіонат залучив більше 40 000 студентів з усіх куточків України і підготував до реалій бізнесу ціле покоління молодих талановитих менеджерів. Двічі в історії змагання перше місце у Міжнародному фіналі займали українські студенти!

Учасників чемпіонату привітав проректор з наукової та інноваційної діяльності, доктор сільськогосподарських наук, професор Віктор Карпенко, який зазначив, що участь студентів у таких масштабних проектах в тісній співпраці з найбільшими підприємства України дозволить їм якнайкраще реалізувати набуті знання та сприятиме вдалому працевлаштуванню в майбутньому.

Презентувала міжнародний проект український координатор Катерина Дехтярук, яка надала детальну інформацію про суть змагання, етапи, переваги та перспективи для студентів-учасників: GMC Junior надає можливість студентам безкоштовно зареєструватися та взяти участь у Чемпіонаті, створити свою команду, яка в рамках проекту стане радою директорів великої компанії.

Паралельно з GMC Junior було презентовано ще два проекти: Happy Farm та Всеукраїнський конкурс «Інноваційний прорив - 2013».

Перший, Happy Farm, є інноваційним бізнес-інкубатором, який надає послуги бізнес-девелопмента для стартап-команд або компаній, а також передбачає подальшу співпрацю та супровід компанії, допомогу в залученні венчурних інвестицій. Ціллю проекту є пошук та комерціалізація новинок та розробок у сфері інформаційних технологій.

Ще одним перспективним проектом, представленим на презентації, був старт Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив - 2013». До участі в конкурсі запрошуються підприємці, розробники, студенти, вчені, автори інноваційних ідей та проектів, які прагнуть побудувати бізнес на основі своїх інноваційних рішень і потребують розвитку і підтримки. Серед партнерів конкурсу – Happy Farm, Ernst & Young, CRDF Global, Startup AddVenture.

Своїми враженнями щодо участі в проектах минулих років поділився неодноразовий переможець Павло Богачик, приєднався до дружньої родини учасників й Сергій Добров зі своєю командою.

Заключне слово було надано регіональному координатору міжнародного чемпіонату GMC Junior Людмилі Нещадим, яка підвела підсумки участі наших студентів в проектах минулих років та розповіла про їхні досягнення. Також нею було зазначено, що переможці GMC Junior-2012 отримали перспективні пропозиції щодо працевлаштування у провідних компаніях України.

Тож побажаймо учасникам проектів плідної праці й побільше нових інноваційних ідей і проектів.

Регіональний координатор міжнародного чемпіонату GMC Junior

к.е.н., ст. викладач кафедри менеджменту ЗЕД Нещадим Л. М.