11.07.2014 8005

Стартувала вступна кампанія-2014

11 липня в Уманському національному університеті садівництва людно і гамірно – абітурієнти активно взялися штурмувати приймальну комісію, адже розпочалася вступна кампанія-2014.

Уже з самого ранку можна було споглядати, як вступники з батьками прямують до корпусу приймальної комісії, де майбутнім студентам надають необхідні консультації, швидко та злагоджено оформлять подані документи, відповідають на актуальні питання батьків щодо спеціальностей і напрямів підготовки майбутніх фахівців. І поки вчорашні школярі, сповнені рішучості, подавали документи до вступу на омріяну спеціальність, батьки мали змогу зачекати їх у затишному вестибюлі навчального корпусу, де було організовано затишний куточок відпочинку з трансляцією цікавих відео про Уманський НУС.

Стартувала вступна кампанія-2014

Нагадаємо, що Уманський національний університет садівництва готує фахівців за такими спеціальностями та напрямами підготовки:

• Економіка підприємства
  • Маркетинг
  • Фінанси і кредит
  • Облік і аудит
  • Менеджмент організацій і адміністрування
  • Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
  • Туризм
  • Готельно-ресторанна справа
  • Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування
  • Агрономія
  • Плодоовочівництво і виноградарство
  • Технології закритого ґрунту
  • Селекція і генетика сільськогосподарських культур
  • Захист рослин
  • Лісове господарство
  • Садово-паркове господарство
  • Технологія зберігання, консервування та переробки плодів та овочів
  • Технологія зберігання і переробки зерна
  • Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва.

Стартувала вступна кампанія-2014

Цього року також відкрито нові напрями підготовки та спеціальності:

• Управління персоналом та економіка праці (ОКР бакалавр)
  • Геодезія, картографія та землеустрій (ОКР бакалавр)
  • Насінництво та насіннєзнавство (ОКР магістр)
  • Прикладна екологія та збалансоване природокористування (ОКР магістр).

Уманський НУС – один з найавторитетніших ВНЗ України. Він має потужну матеріально-технічну базу та оптимальне інфраструктурне забезпечення (100% поселення у шість гуртожитків, санаторій-профілакторій «Юність», сучасна бібліотека, Центр культури і виховання, аудиторний фонд), що дає можливість створити відмінні умови для навчання, відпочинку, оздоровлення та дозвілля студентів. І саме ці переваги дають навчальному закладу можливість залишатися лідером аграрної освіти.

Стартувала вступна кампанія-2014

Тож запрошуємо до навчання в Уманському національному університеті садівництва i переконанi, що здобувши обрану фахову освіту саме в цьому ВНЗ, ви зможете реалiзувати особистий потенціал, матимете високий соціальний статус у суспільстві та гідну заробітну плату!

Приймальна комісія Уманського НУС чекає на абітурієнтів з усієї України щодня, без вихідних з 8.00 до 18.00 та в нд. з 8.00 до 14.00 за адресою:

м. Умань вул. Інститутська, 1, корпус №4, каб. 174.

Тел./факс приймальної комісії:

(04744) 3-07-32;