11.10.2018 6037

Справжній фестиваль науки та знань стартував в Уманському НУС!

Чимало гостей з різних областей України приїхали відвідати університет в рамках проведення Дня відкритих дверей аби дізнатися про специфіку навчання в університеті та відчути дух наукового пізнання. Мажорної тональності додавала не лише сонячна погода, а й самі організатори дійства, адже найініціативніші викладачі та студенти взялися до справи, аби якомога краще та повніше представити свої факультети і кафедри.

Тож майбутніх абітурієнтів на кожному кроці чекали цікаві розповіді, пізнавальні бесіди та приємні відкриття. Найбільшою популярністю користувалися фотозони факультету менеджменту, розташовані біля корпусу № 4. Красу природи студмістечка гармонійно підкреслювала мелодійна озвучка, музичний супровід створював приємну атмосферу, на фоні якої диктор розповідав про наш заклад вищої освіти, приправляючи монолог веселими жартами та додаючи доброзичливості й посмішок у загальну атмосферу.

Вражали відвідувачів екзотичні оранжереї університету; вабили око незвичні експонати кафедр найстаріших факультетів – агрономії і плодоовочівництва, екології та захисту рослин; заворожували представлені експозиції факультетів лісового та садово-паркового господарства й інженерно-технологічного. А дух старовинного корпусу № 1 змушував усіх поринути в атмосферу давнього судейського життя.

Справжній фестиваль науки та знань стартував в Уманському НУС!

Особливим драйвом вирізнявся з-поміж представлених факультетів молодий та ініціативний факультет економіки і підприємництва. Лаконічні представлення тут переплелися з життєрадісним флешмобом і запальними піснями, якими ініціативне студентство представляло свій рідний факультет і заклад вищої освіти.

Яскраві посмішки гостей дійства – школярів, вчителів, батьків, – стали головною і вичерпною відповіддю на питання: «Який навчальний заклад ви оберете?»

Кілька сотень відвідувачів в університеті – це не новина, адже щороку Уманський НУС знайомить бажаючих з особливостями вступної кампанії, напрямами підготовки, організацією практик і стажувань, можливостями працевлаштування за обраним фахом. Для гостей були підготовлені тематичні друковані матеріали, з яких вони можуть дізнатися детально про сфери діяльності випускників того чи іншого факультету, адресу навчального закладу, контакти приймальної комісії і підготовчого відділення.

Справжній фестиваль науки та знань стартував в Уманському НУС!

Однак найбільше захоплювало відвідувачів живе спілкування з викладачами та студентами, яке пожвавлювало й так задоволених приємними враженнями від Уманського НУС гостей.

Здобувай знання у нас, адже Уманський НУС – це навчальний заклад, де тебе чекають!

Прес-центр Уманського НУС