22.12.2021 4978

Справжні добрі дива творять щирі та відкриті серця

Колектив повсякчас, а відкритість та уважність викладачів і студентів спонукає університетську родину на вчинки, які мають для них сакральне значення. Однак розповідати дорослі та діти про них не поспішають.

З приходом новорічних свят викладацько-студентський загал Уманського національного університету садівництва має ще більше приводів подбати про здорове та чуйне оточення. А відтак – навідатися до людей, які потребують уваги соціуму та подарувати їм частинку тепла душ і сердець.

У нашому навчальному закладі знають, що неймовірні емоції можна отримати від простого піклування. Тож представники університетської громади, захопивши з собою святкову торбину позитиву та міх з подарунками і смаколиками, почимчикували до уманчан – наповнювати серця і душі надією та вірою в добро, дарувати радість і творити дива.

Цільовою аудиторією віншувальників стала не лише малеча з родин учасників АТО/ООС, які мали змогу вкотре побачити університетських благодійників в образах Святого Миколая та його помічниць, а й дітки, які просто прогулювалися містом, і малеча, позбавлена батьківського піклування, яка наразі перебуває у дитячому будинку та в сиротинцю – розподільнику. Благодійна акція «Святий Миколай – до кожної дитини!» стала не просто здійсненням дитячих мрій: віру у добро та гарних людей відчули і дорослі, і діти – всі, хто прагнув душевного тепла.

Справжні добрі дива творять щирі та відкриті серця

Важливість даної благодійної акції полягає в тому, що саме в тісній взаємодії з добрими, сердечними особистостями, людина має змогу стати сильною і передати далі вогонь добра, що палає у кожного в серці. А головне, тільки так ми всі разом долаємо головного ворога людства – байдужість.

Уманський НУС дає не лише якісні і глибокі знання. Навчальний процес максимально наближений до життєвих реалій. А життя – це і про вміння, і про досягнення успіху, і про турботу та захист інших. Викладацький колектив пишається своїми вихованцями, які досягають успіхів у професійних сферах, а ще більше радіє їхнім гарним вчинкам, адже це є свідченням сповненості їхніх душ добром – до рідних, колег, знайомих, просто зустрічних…

Дякуємо всім, хто плекає в собі вогник людяності і без вагань іде на допомогу ближнім і нужденним. Хай справжні добрі дива трапляються вам на щоденному шляху! Здоров’я усім родинам та миру!

Пресцентр Уманського НУС

Рубрика: Студенту