14.10.2013 5999

Спортивний туризм - основа студентського життя на факультеті менеджменту

10 жовтня 2013 року під керівництвом декана факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва, його заступників, викладачів кафедри фізичного виховання у таборі відпочинку Білогрудівського лісу було проведено змагання зі спортивного туризму серед студентів першого курсу.

Спортивний туризм - основа студентського життя на факультеті менеджменту

За першість у різноманітних конкурсах взяли участь три команди: «Кока-кола» (спеціальність – Менеджмент організацій) «БЕМС» (спеціальність – Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності) та «Екстрім» (спеціальності – Готельно-ресторанна справа й Туризм). Кожна команда прагнула показати найкращі результати не лише у змаганнях зі спортивного туризму, а й у творчих конкурсах.

Здорове суперництво команд проявилося уже в перших змаганнях – найкращу назву команди, девіз та газету, де майбутні мандрівники відобразили на папері свої мрії зі спортивного туризму.

Спортивний туризм - основа студентського життя на факультеті менеджменту

Далі свої здібності студенти демонстрували у конкурсах з використанням туристичного спорядження (рюкзаків, спальних мішків, палаток), веселих стартах, командних змаганнях з волейболу та футболу, які проводилися між юнаками і дівчатами.

Спортивний туризм - основа студентського життя на факультеті менеджменту

Справжньою окрасою свята стали конкурси:

• «Міс та містер туризму», відповідно до умов якого кожна команда прикрашала свій одяг жовтим листям, гілками та квітами;
  • «Пісня біля вогнища», у якому студенти зуміли дружно та весело проспівати чудові пісні.

На завершення змагань кожна із команд презентувала власноруч приготовлені страви.

Куратори першого курсу факультету менеджменту

Error