13.09.2015 5700

Співпраця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

11 вересня делегація Уманського національного університету садівництва у складі проректора з науково-педагогічної діяльності Михайла Мальованого, завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмили Транченко, заступника декана факультету економіки і підприємництва з денної форми навчання Юрія Цимбалюка, к.е.н., доцента кафедри фінансів і кредиту Олександра Транченка і доцента Катерини Калайди взяла участь у круглому столі, організованому Чигиринським економіко-правовим коледжем УНУС. Захід об’єднав спільноту науковців та роботодавців готельно-ресторанної та туристичної індустрії з метою обговорення перспектив розширення туризму на Черкащині в цілому та Чигиринщині зокрема.

Співпраця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

У зв’язку із активним розвитком туризму на Чигиринщині вже сьогодні найбільше бракує фахівців індустрії гостинності. Популярність Чигиринщини серед туристів дедалі зростає, однак, щоб українці та закордонні гості поверталися у ці місця знову і знову, їх потрібно гідно прийняти. А для цього, на жаль, просто немає кваліфікованих кадрів. Тому спільно із Громадянським рухом «За процвітання Черкащини» було створено соціально-інвестиційний проект «Школа гостинності». Відповідно до нього, коледжем мають бути ліцензовані такі спеціальності як готельно-ресторанна справа, туризм, харчові технології та інженерія, – розповів під час презентації проекту директор Чигиринського економіко-правового коледжу Юрій Поліщук.

У обговорені взяли участь директор Чигиринського економіко-правового коледжу Юрій Поліщук, заступник директора коледжу Ірина Рикова, заступник директора коледжу по виробничому навчанню Анатолій Жмур, Голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна, директор музейно-етнографічного комплексу «Дикий хутір» Леся Островська, історик та краєзнавець Назар Лавріненко.

Співпраця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Людмила Транченко, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи