17.03.2015 4988

Співпраця кафедри маркетингу з майбутніми студентами

10 березня на кафедрі маркетингу Уманського національного університету садівництва відбулася зустріч учнів 10-х класів Уманської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради Черкаської області з професорсько-викладацьким складом кафедри та студентами 31-ма групи.

Знайомство проводилося у вигляді інтерактивної ділової гри, на що учні досить позитивно відреагували, з великим задоволенням взявши у ній участь, та отримали заслужені призи.

Студенти підготували цікаву презентацію, в якій представили основи, переваги та перспективи професії маркетолога.

Співпраця кафедри маркетингу з майбутніми студентами

В ході дискусії Зоряна Гайдай і Каріна Тернавська розповіли учням, що завдяки універсальності, креативності, творчості і широті погляду у маркетолога є всі шанси стати керівником компанії або відкрити власну справу.

Діана Соковніна, к.е.н., доцент кафедри маркетингу