28.05.2019 5111

Шана і дяка вам, генії сьогодення!

Проведення урочистої Академії з нагоди Дня науки сьогодні в Уманському національному університеті садівництва зібрало чимало науковців професорсько-викладацького складу університету та гостей, посадовців міста Умані.

Зокрема, привітати з професійним святом науковців Уманського НУС до навчального закладу завітали: очільник міста Олександр Цебрій, голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, голова Управління агропромислового розвитку Уманської райдержадміністрації Валентина Мовчанюк, голова Уманської районної профспілкової організації працівників АПК Варвара Гаркава. Їх гостинно вітала ректор університету Олена Непочатенко, а гості, відзначивши велику працю Олени Олександрівни та її беззаперечний талант вести з колегами наукову діяльність, відзначили кращих почесними грамотами за досягнуті успіхи у науково-дослідній роботі та з нагоди Дня науки.

Шана і дяка вам, генії сьогодення!

Напередодні 175-річчя створення нашого закладу вищої освіти варто згадати, що досягнення науковців Уманського НУС, які в різні роки надихалися та працювали у навчальному закладі, вже закарбувалися в історичній прогресії розвитку наукових досягнень. Серед таких, зокрема, такі відомі діячі, як Олександр Нордман, Микола Анєнков, Сергій Охріменко, Йосип Пачоський, Олександр Душечкін, Михайло Кухаренко-Прокопович, Степан Руденко, В’ячеслав Скрипник, Антоніна Ольховська-Буркова, Степан Власюк, Микола Єрін, Аркадій Грицаєнко, Зінаїда Грицаєнко, Олександр Зінченко та багато інших, які лишили по собі в золотому фонді університету й України величезний скарб наукових праць і надбань, а альма-матір’ю багатьох з них є Уманський національний університет садівництва.

Справжньою окрасою та тримачем посмішок присутніх на заході були молоді та талановиті студенти Уманського НУС – творчі колективи університету, вокальні виступи яких викликали шквал оплесків, надихаючи та звеселяючи усіх присутніх.

Шана і дяка вам, генії сьогодення!

Ми пишаємося нашими науковцями, які завжди в прагненні до пізнання та відкриттів несуть в собі гідність і глибоку повагу до оточуючих їх колег та студентства. Адже «…людина, освічена справжньою наукою, ніколи не почуває ситості в своєму спізнаванні і не перестає ніколи вчитися, хоч би дожила до віку Матусаїла» («Духовний регламент», 1720р).

І саме такі викладачі-науковці дивним чином зосередилися в нашому навчальному закладі; саме вони відкривають світлу дорогу для нашої держави, пророкуючи своєю самовідданою працею щасливе майбутнє рідній Україні.

Шана і дяка вам, генії сьогодення!

Тож генії нинішнього сьогодення, вам велика шана та дяка від усього громадського загалу! Творіть і здобувайте, миру вам та добра!

Прес-центр Уманського НУС