20.05.2021 5137

Розпочав роботу ХХІІ Зліт студентських лідерів аграрної освіти

Українська студентська молодь аграрних навчальних закладів забезпечує єдність освіти, науки й агропромислового виробництва шляхом впровадження у життя розроблених науковцями, практиками та лідерами студентського самоврядування актуальних програм й інноваційних проектів для сучасності.

От і нині відмінники навчання та лідери студентського самоврядування аграрних закладів вищої освіти мають щасливу нагоду долучитися до когорти кращих й оприлюднити свої наукові доробки на загал.

З цієї нагоди 20 травня студлідерський актив Уманського національного університету садівництва долучився до онлайн-старту ХХІІ Зльоту студентських лідерів аграрної освіти.

Онлайн-зліт, на правах господарів, було розпочато представниками Сумського національного аграрного університету на платформі Zoom у 15-річчя Всеукраїнського дня вишиванки, тому учасники були одягнені в традиційний для даної дати та нашої нації одяг. Керівником делегації від Уманського НУС виступила Світлана Власюк, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Уманського НУС.

Зліт на 20 травня передбачав наступні дискусійні панелі:

1. Урочисте відкриття;
  2. Квест «Знайомтесь – СНАУ»;
  3. «Дуальна освіта очима лідерів аграрної освіти» за участі провідних агропромислових підприємств;
  4. Засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування.

Урочисте відкриття заходу надихнуло присутніх на подальшу плідну працю. Вітальні слова від модераторів зльоту, студентів Сумського національного аграрного університету, директора НМЦ ВФПО Тетяни Іщенко та ректора навчального закладу, академіка НААН України Володимира Ладики налаштували загал на активну та конструктивну діяльність.

Музичні вітання від університету-організатора були запальними та водночас змусили студентську молодь з сумом осмислити карантинні умови нинішньої зустрічі, адже це вперше Зліт проводиться онлайн. Та, не зважаючи на такі моменти, студентські лідери активно взялися до справи. Тож, роботу розпочато! Вітаємо наших студентів – учасників масштабного всеукраїнського дійства:

• Оксану Беденко, факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин, очільницю Ради студентського самоврядування;
  • Дмитра Шкапенка, факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин;
  • Альону Яковишину, інженерно-технологічний факультет;
  • Анастасію Почеренюк, факультет лісового і садово-паркового господарства;
  • Миколу Кучерявого, факультет лісового і садово-паркового господарства;
  • Сніжану Олійник, факультет лісового і садово-паркового господарства;
  • В’ячеслава Сивака, факультет лісового і садово-паркового господарства;
  • Маргариту Мельник, факультет лісового і садово-паркового господарства;
  • Анну Дяченко, факультет агрономії;
  • Світлану Середу, факультет менеджменту;
  • Романа Землякова, факультет менеджменту;
  • Наталію Сьомко, факультет економіки і підприємництва.

Розпочав роботу ХХІІ Зліт студентських лідерів аграрної освіти

Сучасний аграрій – це трішки інженер, економіст, спеціаліст з ІТ-технологій і, навіть, трохи митець. Адже прогресія сучасності – це саме той час, коли технологічні засоби та практики стрімко розвиваються. Дякуючи студентській молоді, відкритій і спраглій до знань, наші викладачі мають нагоду передати їх в надійні руки задля втілення в реалії амбіцій і сакральних мрій мудрого, розумного, працьовитого українського народу.

Вітаємо молодь з початком ХХІІ Зльоту студентських лідерів! Успіхів вам, здоров’я, наснаги та плідного спілкування!

Пресцентр Уманького НУС