15.02.2023 1270

Розпочато реєстрацію на жіночий хакатон «SHEBUILDS UKRAINE», присвячений післявоєнній відбудові України

До 24 лютого 2023 року відкрито реєстрацію на участь у жіночому хакатоні «SheBuilds Ukraine», який присвячений післявоєнній відбудові України.

Метою проєкту є об'єднання таланту і досвіду українських студенток у різноманітних програмах, щоб запропонувати інноваційні підходи до проєктування та відбудови України з використанням IT, програмного забезпечення та будь-яких інших творчих рішень.

Захід відбуватиметься 3-5 березня 2023 року в онлайн-форматі.

Призовий фонд: 5000$ CAD.

Деталі та реєстрація на сайті.

Відеозапрошення до участі.

Довідково

SheBuilds Ukraine Hackathon — перший хакатон для українських студенток, організатором якого є канадська архітектурна компанія «WZMH Architects» за підтримки Міністерства освіти та науки України та Посольства України в Канаді.

Сайт Міністерства освіти і науки України

Error