14.04.2014 5283

Розпочала роботу Асоціація випускників університету

11 квітня в Науковій бібліотеці Уманського НУС відбулася конференція громадської організації «Асоціація випускників і друзів Уманського національного університету садівництва», в якій взяли участь керівники районних представництв Черкаської, Вінницької, Кіровоградської областей та співробітники університету.

Уповноважений Асоціації Петро Костогриз ознайомив присутніх з програмою та запросив до вітального слова проректора з наукової та інноваційної діяльності Віктора Карпенка. Віктор Петрович привітав гостей у стінах рідної альма-матер, побажав учасникам зустрічі розробити основні напрямки діяльності Асоціації, вирішення яких залежатиме від спільних зусиль членів організації: проведення традиційної зустрічі випускників, профорієнтаційна робота, проходження практики студентів у провідних сільськогосподарських господарствах та працевлаштування випускників.

Розпочала роботу Асоціація випускників університету

Продовжив роботу уповноважений Асоціації Петро Костогриз,  який ознайомив присутніх із повісткою денною, метою, структурою та напрямками діяльності, правами та обов’язками її членів.

На конференції головою Асоціації було обрано Петра Васильовича Костогриза, також було обрано його заступників, членів правління, ревізійної комісії, затверджено статут та розміри вступних і членських внесків.

Голова Асоціації Петро Костогриз запропонував учасникам конференції розмістити на сайті звернення до випускників та друзів університету.

Генеральний директор Черкаської обласної державної телерадіокомпанії «Рось» Михайло Калініченко, який є випускником Уманського НУС, повідомив, що в рамках святкування 170-річчя від дня заснування Уманського НУС буде створений фільм про навчальний заклад.

Розпочала роботу Асоціація випускників університету

Випускники та друзі університету на засіданні конференції розглянули багато важливих питань, що стосувалися Уманського національного університету садівництва, та домовилися про майбутню тісну співпрацю.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання